Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 17 червня 2022 р.

      Вітання усім книгогурманчикам! Сьогодні у нашому бібліоменю книгострава для читайликів молодшого шкільного віку. Пропонуємо  "поласувати" прецікавою книжкою Мирослава Лаюка "КІВІ КІВІ", яка присутня в нашій бібліотеці завдяки ГО "Гендерний креативний простір" по програмі "Підтримка місцевих громад для перемоги над московськими нацистами" від Фонду громад "Рідня".
     Мирослав Лаюк - український поет, письменник і драматург. Народився на Прикарпатті, 31 липня 1990 року у селі Смодна, Івано-Франківської області, мешкає у Києві. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія». У 2018 році став PhD в галузі філософії та літератури, а також кандидатом філологічних наук та викладачем кафедри літературознавства НаУКМА. Автор поетичних книжок «Метрофобія», «Троянда», романів «Баборня», «Світ не створений», книг для дітей «Заврик і його молодший брат» та «Ківі Ківі». Лауреат премій «Літакцент року», «Смолоскип», «Коронація слова». Твори Мирослава опубліковані англійською, азербайджанською, вірменською, литовською, польською, російською, чеською та іншими мовами (загалом 11 мовами) та друкувались у британських, австралійських та чеських журналах. Він брав участь у поетичних фестивалях та літературних подіях в Хорватії, Польщі, Чехії, Литві, Австрії та Південній Африці, є лауреатом багатьох українських літературних премій. Нині працює і живе у Києві. 
      Книжка М.Лаюка "КІВІ КІВІ"  написана для дітей молодшого шкільного віку. Ківі народився в неволі, бо раніше птахолови упіймали його батьків у Новій Зеландії — на їхній батьківщині. І хоч Ківі — птах, та літати він не може. Але це не перешкоджає втекти йому із зоопарку. Адже в нього міцні ноги, і він надзвичайно прудкий. Життя на свободі може бути і веселим, і небезпечним. Ківі — перспективний футболіст, один із найкращих у команді птахів. Але чи вдасться йому з друзями перемогти в матчі команду щурів?
     Читайте у захопливій пригодницькій книжці Мирослава Лаюка з чудовими ілюстраціями Ростислава Попського.


Немає коментарів:

Дописати коментар