Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 30 липня 2021 р.

      Вітаємо усіх прихильників книгочастування та запрошуємо до чергової дегустації у бібліокафе "Книгогурманіка". Сьогодні на читачів дошкільного та молодшого шкільного віку чекають неймовірно цікаві книги Галини Манів та Дмитра Печенкіна "Киці-мандрівниці" із серії "Неймовірні пригоди".
    Біографія Галини Манів починається в Кишиневі 1965 року. Українська перекладачка, письменниця і редакторка. Закінчила медичне училище №1 в Києві, потім працювала операційною медсестрою у лікарнях Києва. Здобула ступінь магістра у 2008 році за спеціальністю «Українська філологія і фольклористика», закінчивши Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка. Авторка збірок «Хрещаті пелюстки», «Альбом вчорашнього Світання», «До неба».
     Дитяча книга Галини Манів про киць-мандрівниць вперше побачила світ у видавництві «Рідна мова» у 2019 році. 
     Сміятися, співпереживати, радіти, зовсім трошечки хвилюватися та пізнавати щось нове про світ, у якому ми з вами усі живемо… Звучить цікаво, чи не так? А втім, робити усе це куди захопливіше у компанії разом із головними героїнями нової книжкової серії відомої української дитячої письменниці Галини Манів «Киці-мандрівниці», проілюстрованими дотепними, кумедними та симпатичними ілюстраціями Дмитра Печенкіна.
     Харизматичні киці Муля та Манюня — найліпші подруги. І як не рідко трапляється з друзями, вони мають спільний інтерес — просто обожнюють мандрувати! Та не подумайте, що на сусідню вулицю, ні! На відміну від багатьох інших киць і котів, Муля та Манюня люблять подорожувати до інших країн. Так, у першій книзі подружки вирушають досліджувати Італію, Гренландію та Фінляндію, а у другій — Велику Британію, Грецію та Туреччину. Звісно, що у кожній із таких мандрівок із кицями стаються неймовірні пригоди, читаючи про які, важко зупинитися. Тож не вагайтеся, а вирушайте у спільну мандрівку. А заразом дізнавайтеся чимало нового про географію, історію, традицію, кухню та інші культурні особливості різних країн світу.
     Цікавого та пригодницького книгочастування!


Немає коментарів:

Дописати коментар