Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 9 липня 2021 р.

    Вітаємо усіх прихильників бібліокафе "Книгогурманіка". У розпал літа хочемо  запропонувати до дегустації цікавезну пригодницько-фентезійну книгу Надії Гуменюк "Білий вовк на чорному шляху".
    Надія Гуменюк — українська письменниця. Лауреатка конкурсів «Ярославів Вал», «Благовіст», «Коронація слова», премій імені Агатангела Кримського, Лесі Українки та інших. Відома як авторка книг для дорослих та дітей, зокрема видання «Де гуляє крокотам» (2003) відзначене дипломом Першого книжкового форуму.
    Народилася 1950 року в селі Онацьківці на Хмельниччині. Закінчила факультет журналістики Львівського університету (1977). Працювала в районних газетах, на обласному радіо, очолювала регіональну організацію «Просвіти». Заслужена журналістка України (2006). Чоловік — письменник Володимир Лис.
    Дебютувала літературними публікаціями ще в дитячих роках. Першу збірку поезії «Країна світла» видала 1992 року.
Критики відзначають читаність творів авторки, динамічний сюжет, гарну мову.
     Творчий доробок: «Енна. Дорога до себе» (2014), «Вересові меди» (2015), «Танець білої тополі» (2016), збірка повістей «Етюд з метеликом» (2017), «Дожити до весни» (2018), «Корона на одну ніч» (2019), дитячі та підліткові «Зустріч на Босому мосту» (2009), «Білий вовк на Чорному шляху», «Буслик хоче до Світязя» (2010). 
    Отже, "Білий вовк на чорному шляху"... Не думав, не гадав герой цієї книжки, яка цікава мандрівочка йому, звичайному школяреві Маркіянові Козаченку, пахне. Та якось зі старовинного портрета, який висів у його кімнаті, зіскочив козак Мамай. І закрутилося-завертілося. Спочатку Маркіян потрапив у паралельний часовий коридор України, тоді – на Запорізьку Січ, а звідти – аж до Берестечка. Впродовж цієї подорожі стільки пригод на його кмітливу голову випало, що тільки встигай: і дивуватися, і від куль та шаблюк ухилятися, і з підземелля древнього замку вибиратися, і таємницю книги ченця Луки відкривати, і навіть самого гетьмана Хмельницького визволяти. Але коли поруч вірні друзі, все можна здолати. А заодно – і самому на краще змінитися. Тепер Маркіян добре розуміє, що означають слова: «Козак не боїться ні хмари, ні чвари».
    Захопливої дегустації!
   

 

Немає коментарів:

Дописати коментар